Interi merr forme, ja si do luajë ekipi i Inzaghit me Dumfries dhe blerjet e tjera. (FOTO)


Pas dëshpërimit, gjetja e besimit. Interi i Simone Inzaghir, jetim nga Hakimi dhe Lukaku, me të vërtetë po fillon të marrë fizionominë e vet.Pas dëshpërimit, besimi i ri. Interi i Simone Inzaghit, jetim pas largimit të Hakimit dhe Lukakut, me të vërtetë fillon të marrë formën e re. Ndoshta nuk do të jetë më i fortë se ai i Contes, por prapë mund të ketë karakteristika (të ndryshme) fituese.

Ardhja e Dumfries, duke pritur go.ditjet e fundit të merkatos (pritet dhe një sul.mues tjetër), është në fakt një pjesë e rëndësishme, duke qenë se me Holandezin Interi më në fund ka gjetur zëvendësuesin për Hakimin.Me Calhanoglu si një mezzala në vend të Eriksen dhe Dzeko përkrah Lautaro, kjo është skuadra që mund të fusë Inzaghi për momentin. Një 3-5-2 i fizikës dhe cilësisë që ka të gjitha kredencialet për të mbrojtur titullin e kampionit të Italisë: