Kejvina sjell poza joshese nga Dubai

Modelja e njohur Kejvina Kthella shfrytëzon rrjetet sociale për të ekspozuar hiret e saj. Si shumë fytyra publike, edhe ajo ka nisur pushimet luksoze në Duba. Edhe sot publikoi tri imazhe në bikine duke vënë në fokus linjat dhe duke u shfaqur prane hotelit prestigjioz me 7 yje.


Pranë imazhit vendosi një zemër të thyer, për të cilën mori komente të shumta duke e pyetur pse kush ia ka thyer zemrën, por që nuk kanë marrë ndonjë përgjigje nga modelja.Gazeta Koha Sot